SWITCH DIP 2 Pos. SPST 25mA 24VDC SMT V/T - DM-02-V
32,48₺
Vergiler Hariç: 27,07₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DM-02-V
- SKU: DM-02-V
Ürün Detayları
| Kategori | DIP Siviçler |
| Üretici Firma | DIPTRONICS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | D(M)(J)(L) |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Pozisyon Sayısı | 2 |
| Devre | SPST |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 25 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 24 V |
| Yön / Pozisyon | Top Actuated |
| Gövde Rengi | Black |
| Özellikler | N/A |
| Yıkanabilir | No |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +85 °C |