SWITCH DIP 2 Pos. SPST 25mA 24VDC SMT V/T - DHN-02F-V
48,84₺
Vergiler Hariç: 40,70₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DHN-02F-V
- SKU: DHN-02F-V
Ürün Detayları
| Kategori | DIP Siviçler |
| Üretici Firma | DIPTRONICS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DHN |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Pozisyon Sayısı | 2 |
| Devre | SPST |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 25 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 24 V |
| Yön / Pozisyon | Top Actuated |
| Gövde Rengi | Black |
| Özellikler | N/A |
| Yıkanabilir | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |