SWITCH DIP 10 Pos. SPST 25mA 24VDC SMT V/T - DS1040-02-10-SBWR
47,73₺
Vergiler Hariç: 39,78₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1040-02-10-SBWR
- SKU: DS1040-02-10-SBWR
Ürün Detayları
| Kategori | DIP Siviçler |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1040-02 |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Pozisyon Sayısı | 10 |
| Devre | SPST |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 25 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 24 V |
| Yön / Pozisyon | Top Actuated |
| Gövde Rengi | Black |
| Özellikler | Tape Seal |
| Yıkanabilir | No |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |