RES.C.FILM 2W-S 3.9 Ohms 5% THT - CFRF2SJ039JA19
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Kodu: CFRF2SJ039JA19
  • SKU: CFRF2SJ039JA19
Ürün Detayları
KategoriTHT - DİP Dirençler
Üretici FirmaROYALOHM
Paket TipiTAPE&BOX
Ürün Durumu-
RoHS DurumuRoHS Belgeli
Montaj TipiTHT
Pin TipiAxial
Direnç Değeri3.9 Ohms
Tolerans±5 %
Güç2 W-S
BileşimCarbon Film
Özel ÖzellikNon-Flame
UygulamalarGeneral Purpose
Çalışma Voltajı500 V
Çap6.5 mm
Uzunluk17.5 mm
Genişlik28 mm