RES.C.FILM 2W-S 1K Ohms 5% THT - CFR02SJ0102A19
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Kodu: CFR02SJ0102A19
  • SKU: CFR02SJ0102A19
Ürün Detayları
KategoriTHT - DİP Dirençler
Üretici FirmaROYALOHM
Paket TipiTAPE&BOX
Ürün Durumu-
RoHS DurumuRoHS Belgeli
Montaj TipiTHT
Pin TipiAxial
Direnç Değeri1 k Ohms
Tolerans±5 %
Güç2 W-S
BileşimCarbon Film
Özel ÖzellikStandard Product
UygulamalarGeneral Purpose
Çalışma Voltajı500 V
Çap5.5 mm
Uzunluk16 mm
Genişlik28 mm