RES.AL.CLAD 25W 47 Ohms 5% WIREWOUND CHASSIS - AH25W47RJ
204,77₺
Vergiler Hariç: 170,64₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: AH25W47RJ
- SKU: AH25W47RJ
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kaplama Dirençler |
| Üretici Firma | LMEM |
| Paket Tipi | BULK&BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Pin Tipi | Axial |
| Direnç Değeri | 47 Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 25 W |
| Bileşim | Wire Wound |
| Özel Özellik | Power |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Voltajı | 500 V |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 49 mm |
| Genişlik | 19.8 mm |
| Yükseklik | 14 mm |
| Sıcaklık Katsayısı | ±30 PPM/°C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.