RES.(6432) 2512 330 Ohms 1% 1W AUTOMOTIV - CQ121WF3300T4E
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Kodu: CQ121WF3300T4E
  • SKU: CQ121WF3300T4E
Ürün Detayları
KategoriSMT - SMD ve Çip Dirençler
Üretici FirmaROYALOHM
Kılıf / Kasa2512 (6432 Metric)
Direnç Değeri330 Ohms
Tolerans±1 %
Güç1 W
UygulamalarAutomotive(AEC-Q200)
BileşimThick Film
Uzunluk6.4 mm
Genişlik3.2 mm
Yükseklik0.55 mm
Çalışma Voltajı200 V