RES.(6432) 2512 220 Ohms 1% 1W 100PPM SMT - RC2512FK-07220RL
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Kodu: RC2512FK-07220RL
  • SKU: RC2512FK-07220RL
Ürün Detayları
KategoriSMT - SMD ve Çip Dirençler
Üretici FirmaYAGEO
Kılıf / Kasa2512 (6432 Metric)
Direnç Değeri220 Ohms
Tolerans±1 %
Güç1 W
UygulamalarGeneral Purpose
BileşimThick Film
Uzunluk6.4 mm
Genişlik3.2 mm
Yükseklik0.55 mm
Çalışma Voltajı200 V