RES.(1608) 0603 33K Ohms 5% 1/10W 100PPM - CR-03JL7---33K
0,49₺
Vergiler Hariç: 0,41₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CR-03JL7---33K
- SKU: CR-03JL7---33K
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | VIKING |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| Direnç Değeri | 33 k Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 1/10 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Bileşim | Thick Film |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | 0.45 mm |
| Çalışma Voltajı | 75 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±100 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |