RELAY TELECOM 1A 5V SPDT (1 Form C) THT - TR5V-L-S-Z/05VDC
26,00₺
Vergiler Hariç: 21,67₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TR5V-L-S-Z/05VDC
- SKU: TR5V-L-S-Z/05VDC
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | TIANBO |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | TR5V |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 6 Pin |
| Uzunluk | 12.4 mm |
| Genişlik | 7.4 mm |
| Yükseklik | 10 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
RELAY TELECOM 1A 5V SPDT (1 Form C) THT - TR5V-L-S-Z/05VDC
, TR5V-L-S-Z/05VDC
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.