RELAY TELECOM 1A 12V SPDT (1 Form C) THT - G5V-1-DC12
57,08₺
Vergiler Hariç: 47,57₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: G5V-1-DC12
- SKU: G5V-1-DC12
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | OMRON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | G5V-1 |
| Röle Tipi | Relay Telecom |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 6 Pin |
| Kontak Formu | SPDT (1 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | 1 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 12 V |
| Kontak Voltajı | 125 VAC/60 VDC - Max |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 12.5 mA |
| Bobin Direnci | 960 Ohms |
| Bobin Gücü | 150 mW |
| Uzunluk | 12.5 mm |
| Genişlik | 7.5 mm |
| Yükseklik | 10 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver (Ag), Gold (Au) Alloy |
| Sertifikasyon | CSA, UR |
Etiketler:
RELAY TELECOM 1A 12V SPDT (1 Form C) THT - G5V-1-DC12
, G5V-1-DC12
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.