RELAY POWER 30A 12VDC SPST-NO (1 Form A) - T9GS1L14-12
112,35₺
Vergiler Hariç: 93,62₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: T9GS1L14-12
- SKU: T9GS1L14-12
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | TE CONNECTIVITY |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | T9G (1558666-3) |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 4 Pin |
| Kontak Formu | SPST-NO (1 Form A) |
| Kontak Akımı (Anma) | 30 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 12 V |
| Kontak Voltajı | 480 VAC - Max |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | N/A |
| Bobin Direnci | 160 Ohms |
| Bobin Gücü | 900 mW |
| Uzunluk | 29 mm |
| Genişlik | 21.5 mm |
| Yükseklik | 15.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Sertifikasyon | CQC, cURus, VDE |
Etiketler:
RELAY POWER 30A 12VDC SPST-NO (1 Form A) - T9GS1L14-12
, T9GS1L14-12
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.