RELAY POWER 16A 12VDC SPST-NO (1 Form B) HONGFA - HF115F-Q 012-1D
140,38₺
Vergiler Hariç: 116,98₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HF115F-Q 012-1D
- SKU: HF115F-Q 012-1D
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | HONGFA |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | HF115F |
| Röle Tipi | Relay Power Small |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 6 Pin |
| Kontak Formu | SPST-NC (1 Form B) |
| Kontak Akımı (Anma) | 20 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 12 V |
| Kontak Voltajı | 440 VAC/300 VDC - Max |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | N/A |
| Bobin Direnci | N/A |
| Bobin Gücü | 400 mW |
| Uzunluk | 41 mm |
| Genişlik | 12.7 mm |
| Yükseklik | 15.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Kontak Malzemesi | Silver Nickel (AgNi) |
| Sertifikasyon | CQC, cURus, VDE |
Etiketler:
RELAY POWER 16A 12VDC SPST-NO (1 Form B) HONGFA - HF115F-Q 012-1D
, HF115F-Q 012-1D
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.