RELAY POWER 12A 230VAC SPST-NO 13x29x16mm - HF115F-A/230-1HS1B(335)
402,77₺
Vergiler Hariç: 335,64₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HF115F-A/230-1HS1B(335)
- SKU: HF115F-A/230-1HS1B(335)
Urun Detaylari
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | HONGFA |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | HF115F-A |
| Röle Tipi | Relay Power Small |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 4 Pin |
| Kontak Formu | SPST-NO (1 Form A) |
| Kontak Akımı (Anma) | 12 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 230 VAC |
| Kontak Voltajı | 250 VAC |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 3.2 mA |
| Bobin Direnci | 32.5 k Ohms |
| Bobin Gücü | N/A |
| Uzunluk | 29 mm |
| Genişlik | 12.7 mm |
| Yükseklik | 15.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Nickel (AgNi) |
| Sertifikasyon | CQC, cURus, VDE |
Etiketler:
RELAY POWER 12A 230VAC SPST-NO 13x29x16mm - HF115F-A/230-1HS1B(335)
, HF115F-A/230-1HS1B(335)
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.