RELAY 16A 12V SPST-NO SCHRACK - RTS3TA12
91,83₺
Vergiler Hariç: 76,52₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RTS3TA12
- SKU: RTS3TA12
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | TE CONNECTIVITY |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | RT i-Power (1415898-2) |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 6 Pin |
| Kontak Formu | SPST-NO (1 Form A) |
| Kontak Akımı (Anma) | 16 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 12 V |
| Kontak Voltajı | 250 VAC |
| Bobin Tipi | Latching, Single Coil |
| Bobin Akımı | 33.3 mA |
| Bobin Direnci | 360 Ohms |
| Bobin Gücü | 400 mW |
| Uzunluk | 29 mm |
| Genişlik | 12.7 mm |
| Yükseklik | 15.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +85 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Tin Oxide (AgSnO), Tungsten (W) |
| Sertifikasyon | CQC, CSA, cURus, VDE |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.