PIN HEADER 6PIN(2x3) 2.00mm THT R/A 3.9X2.8X2.5MM
4,52₺
Vergiler Hariç: 3,77₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 5PH2RDA15203G0NNBU-3.9X2
- SKU: 5PH2RDA15203G0NNBU-3.9X2
Urun Detaylari
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | AMTEK |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 5PH2RDA15 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Pin Sayısı | 6 (2x3) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 1.5 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | None |
| Çiftleşme Uzunluğu | 3.9 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | 2.8 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.