PIN HEADER 10PIN(2X5) 2.00MM SMT V/T - 7333P10S107T
2,28₺
Vergiler Hariç: 1,90₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 7333P10S107T
- SKU: 7333P10S107T
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | LANDWIN ELECTRONIC CORP, |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 7333P |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Pin Sayısı | 10 (2x5) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 11.6 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 4 mm |
| Yığın Yüksekliği | N/A |
| Kuyruk Uzunluğu | N/A |
| Kontak Kaplaması | Brass |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.