OLED GRAPHIC 100X32 GREEN 2.44" - WEG010032BGPP5N00002
1.922,86₺
Vergiler Hariç: 1.602,38₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: WEG010032BGPP5N00002
- SKU: WEG010032BGPP5N00002
Ürün Detayları
| Kategori | Grafik OLEDler |
| Üretici Firma | WINSTAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Display Tipi | Graphic |
| Ekran Formatı | 100x32 |
| Boyutu | 2.44 " |
| Dot Ölçüsü | 0.54x0.55 mm |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Besleme Voltajı (Typ) | 5 V |
| Işık Rengi | Green |
| Görüntüleme Alanı | 77x25.2 mm |
| Arayüz | 6800 |
| Sürücü Entegresi | WS0010 |
| Polarizatör | Polarizer |
| Display Modu | Passive Matrix |
| Sürücü Yöntemi / Görev Döngüsü | 1/16 |
| Dış Uzunluk | 98 mm |
| Dış Genişlik | 60 mm |
| Dış Yükseklik | 10 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
Etiketler:
OLED GRAPHIC 100X32 GREEN 2.44" - WEG010032BGPP5N00002
, WEG010032BGPP5N00002
, OLED Ekran Modülleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.