OLED COG 64X48 YELLOW 0.66" - WEA006448ALPP3N00000
275,98₺
Vergiler Hariç: 229,99₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: WEA006448ALPP3N00000
- SKU: WEA006448ALPP3N00000
Ürün Detayları
| Kategori | COG OLEDler |
| Üretici Firma | WINSTAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Display Tipi | COG+PCB |
| Ekran Formatı | 64x48 |
| Boyutu | 0.66 " |
| Dot Ölçüsü | 0.185x0.185 mm |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Besleme Voltajı (Typ) | 3 V |
| Işık Rengi | Yellow |
| Arayüz | I2C |
| Sürücü Entegresi | SSD1306 |
| Polarizatör | Polarizer |
| Display Modu | Passive Matrix |
| Görüntüleme Alanı | 15.42x12.06 mm |
| Sürücü Yöntemi / Görev Döngüsü | 1/48 |
| Dış Ölçü Çapı | N/A |
| Dış Uzunluk | 19.9 mm |
| Dış Genişlik | 23.1 mm |
| Dış Yükseklik | 2.4 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
Etiketler:
OLED COG 64X48 YELLOW 0.66" - WEA006448ALPP3N00000
, WEA006448ALPP3N00000
, OLED Ekran Modülleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.