OLED COG 128X64 WHITE 0.96" - WEO012864DWPP3N00006
304,93₺
Vergiler Hariç: 254,11₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: WEO012864DWPP3N00006
- SKU: WEO012864DWPP3N00006
Ürün Detayları
| Kategori | COG OLEDler |
| Üretici Firma | WINSTAR |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Display Tipi | COG |
| Ekran Formatı | 128x64 |
| Boyutu | 0.96 " |
| Dot Ölçüsü | 0.148x0.148 mm |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Besleme Voltajı (Typ) | 3 V |
| Işık Rengi | White |
| Arayüz | 6800, 8080, SPI, I2C |
| Sürücü Entegresi | SSD1306BZ |
| Polarizatör | Polarizer |
| Display Modu | Passive Matrix |
| Görüntüleme Alanı | 21.73x10.85 mm |
| Sürücü Yöntemi / Görev Döngüsü | 1/64 |
| Dış Ölçü Çapı | N/A |
| Dış Uzunluk | 26.7 mm |
| Dış Genişlik | 19.26 mm |
| Dış Yükseklik | 1.26 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
Etiketler:
OLED COG 128X64 WHITE 0.96" - WEO012864DWPP3N00006
, WEO012864DWPP3N00006
, OLED Ekran Modülleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.