NEOLINE 2000 2KVA (4X12V 7AH) 1F/1F - NEOLINE 2KVA (900040314)
13.270,73₺
Vergiler Hariç: 11.058,94₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NEOLINE 2KVA (900040314)
- SKU: NEOLINE 2KVA (900040314)
Ürün Detayları
| Kategori | On-Line UPS |
| Üretici Firma | TESCOM |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Uygulamalar | General |
| Çıkış Voltajı | 208/220/230/240 VAC |
| Giriş Voltajı | 208/220/230/240 VAC |
| Uzunluk | 337 mm |
| Genişlik | 191 mm |
| Yükseklik | 460 mm |
Etiketler:
NEOLINE 2000 2KVA (4X12V 7AH) 1F/1F - NEOLINE 2KVA (900040314)
, NEOLINE 2KVA (900040314)
, UPS - Kesintisiz Güç Kaynakları
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.