MOSFET DIS.18A 200V N-CH TO252 (DPAK) SMT
24,24₺
Vergiler Hariç: 20,20₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PJD18N20_L2_00001
- SKU: PJD18N20_L2_00001
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Teknoloji | Enhancement |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 18 A |
| Voltaj | 200 V |
| Rds On | 160 m Ohms |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.