MOSFET DIS.14A 100V P-CH TO220 HEXFET THT
15,93₺
Vergiler Hariç: 13,27₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: IRF9530NPBF
- SKU: IRF9530NPBF
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220 |
| Teknoloji | HEXFET |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 14 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 200 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 79 W |
| Trr | 190 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.