MLCC (4532) 1812 47nF 1000VDC
80,71₺
Vergiler Hariç: 67,26₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C1812C473KDRACTU
- SKU: C1812C473KDRACTU
Urun Detaylari
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 1812 (4532 Metric) |
| Kapasitans | 47 nF |
| Voltaj Değeri | 1 kVDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uzunluk | 4.5 mm |
| Genişlik | 3.2 mm |
| Yükseklik | 2.5 mm |
| Dielektrik Malzeme | X7R |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.