MLCC (4520) 1808 1nF 3000VDC ±10% X7R
16,19₺
Vergiler Hariç: 13,49₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CC1808KKX7REBB102
- SKU: CC1808KKX7REBB102
Urun Detaylari
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | YAGEO |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 1808 (4520 Metric) |
| Kapasitans | 1 nF |
| Voltaj Değeri | 3 kVDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uzunluk | 4.5 mm |
| Genişlik | 2 mm |
| Yükseklik | 1.8 mm |
| Dielektrik Malzeme | X7R |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.