MLCC (1005) 0402 22pF 50V 5% COG - C1005C0G1H220J050BA
0,99₺
Vergiler Hariç: 0,83₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C1005C0G1H220J050BA
- SKU: C1005C0G1H220J050BA
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | EPCOS (TDK) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0402 (1005 Metric) |
| Kapasitans | 22 pF |
| Voltaj Değeri | 50 VDC |
| Tolerans | ±5 % |
| Uzunluk | 1 mm |
| Genişlik | 0.5 mm |
| Yükseklik | 0.5 mm |
| Dielektrik Malzeme | C0G (NP0) |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler:
MLCC (1005) 0402 22pF 50V 5% COG - C1005C0G1H220J050BA
, C1005C0G1H220J050BA
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.