LED DRIVER 100W 24V CV NON-DIMM IP67 SNAPPY - SNP100-24VLP-1
668,11₺
Vergiler Hariç: 556,76₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SNP100-24VLP-1
- SKU: SNP100-24VLP-1
Ürün Detayları
| Kategori | Dış Mekan LED Sürücüleri |
| Üretici Firma | SNAPPY |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | SNP |
| Çıkış Tipi | Constant Voltage |
| Karartma | Non Dimmable |
| Giriş Voltajı | 100-240 VAC |
| Çıkış Gücü | 100 W |
| Çıkış Voltajı | 24 VDC |
| Çıkış Akımı | 4.2 A |
| Stil | Independent/Rectangular |
| Giriş Bağlantısı | Hard Wired |
| Çıkış Bağlantısı | Hard Wired |
| IP Koruma Sınıfı | IP67 |
| Verimlilik | N/A |
| Güç Faktörü | 0.9 |
| Koruma | OCP, OPP, OTP, SCP |
| Uzunluk | 216 mm |
| Genişlik | 67.5 mm |
| Yükseklik | 33.6 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |