LED BACKLIGHT WHITE RECTANGULAR 63.00X26.00X2.00 - EA LED66X40-W
1.625,95₺
Vergiler Hariç: 1.354,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: EA LED66X40-W
- SKU: EA LED66X40-W
Ürün Detayları
| Kategori | Display Arka Işıklar |
| Üretici Firma | DISPLAY VISIONS |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Display Stili | Rectangular |
| Renk | White |
| İletim Voltajı | 3.2 V, 9.6 V |
| Test Akımı | 90 mA, 30 mA |
| Renk Sıcaklığı | N/A |
| Seriler | EA DOGM |
| Uzunluk | 63 mm |
| Genişlik | 26 mm |
| Yükseklik | 2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
Etiketler:
LED BACKLIGHT WHITE RECTANGULAR 63.00X26.00X2.00 - EA LED66X40-W
, EA LED66X40-W
, LCD Ekran Modülleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.