LCD CHARACTER 8X2 STN NEGATIVE BLUE 5V
212,26₺
Vergiler Hariç: 176,88₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: WH0802A-TMI-ET#
- SKU: WH0802A-TMI-ET#
Urun Detaylari
| Kategori | Karakter LCDler |
| Üretici Firma | WINSTAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Ekran Formatı | 8x2 |
| Karakter Boyutu | 2.96x5.57 mm |
| Görüntüleme Alanı | 38x16 mm |
| Arka Işık Tipi | LED, White |
| Arayüz/Sürücü Entegre | 6800 |
| Besleme Voltajı (Typ) | 5 V |
| LCD Modu | STN Negative Blue |
| Polarizatör/Görüş Yönü | Transmissive W.T 6:00 |
| Karakter Yazı Tipi | English, European |
| Dış Uzunluk | 58 mm |
| Dış Genişlik | 32 mm |
| Dış Yükseklik | 13.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.