JUMPER 2.54MM CLOSED BLACK - 861410021H11LF
4,87₺
Vergiler Hariç: 4,06₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 861410021H11LF
- SKU: 861410021H11LF
Ürün Detayları
| Kategori | Mini Jumperlar |
| Üretici Firma | AMPHENOL |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 8614 |
| Cinsi | Female |
| Gövde Tipi | Closed Top |
| Pin Sayısı | 2 (1x2) Pins |
| Pin Aralığı-Birleşme | 2.54 mm |
| Profil Yüksekliği | 6.5 mm |
| Kontak Kaplaması | Tin |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C~+125 °C |