INSERT MALE 72POS+1GND CRIMP - 09160723001
1.251,25₺
Vergiler Hariç: 1.042,71₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 09160723001
- SKU: 09160723001
Ürün Detayları
| Kategori | Insert ve Modüller |
| Üretici Firma | HARTING |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Han® DD |
| Konnektör Tipi | Module Without Contacts |
| Cinsi | Male |
| Boyutu | 16 B |
| Bağlantı Stili | Crimp |
| Kontak Sayısı | 72 +GND |
| Voltaj Değeri | 250 V |
| Akım Değeri | 10 A |
| Kontak Kaplaması | None |
| Gövde Rengi | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C~+125°C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.