Yeni
INDUCTOR POWER 10UH 7X7.8MM SMD
9,99₺
Vergiler Hariç: 8,32₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FPI0705-100M
- SKU: FPI0705-100M
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | CORE MASTER |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | FPI |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Non Standard |
| İndüktans | 10 uH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±20 % |
| Akım Değeri | 3.4 A |
| Akım - Doygunluk (Isat) | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 58 m Ohms |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 5.8 mm |
| Genişlik | 5.2 mm |
| Yükseklik | 4.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Teknoloji | Power |
| Koruma / Ekranlama | Unshielded |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.