IC-6N137 OPTOISO 2.5KV 1CH OPEN COLL 8DIP
27,96₺
Vergiler Hariç: 23,30₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 6N137-FSC
- SKU: 6N137-FSC
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Logıc Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Giriş Tipi | DC |
| Giriş İletim Voltajı | 1.8 V |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Yayılma Gecikme Süresi (Düşük/Yüksek) | 45 ns, 45 ns |
| Çıkış Tipi | Open Collector |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| İzolasyon Voltajı | 2500 VRMS |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Single-Channel High Speed 10MBit/s Logic Gate Optocouplers |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.