Yeni
TERM.BLK.5.08MM 11P 180C FEMALE ORANGE
46,96₺
Vergiler Hariç: 39,13₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 2EDGKA-5.08-11P-15-00AH
- SKU: 2EDGKA-5.08-11P-15-00AH
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Geçmeli Klemensler |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 2EDGKA |
| Cinsi | Female |
| Montaj Tipi | Free V/T |
| Pin Aralığı | 5.08 mm |
| Tel Bağlantısı | Screw |
| Pin Sayısı | 11 Pins |
| Seviye Sayısı | 1 |
| Seviye Pozisyonları | 11 |
| Tel Girişi | 180 ° |
| Profil Yüksekliği | None |
| Akım | 15 A |
| Voltaj | 300 V |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 28 -12 AWG |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | 2.5 mm² |
| Gövde Materyali | PA66+UL94V-0 |
| Kelepçe Malzemesi | Brass+Ni Plated |
| Pin Materyali | None |
| Renk | Orange |
| Kenar | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.