Yeni
TERM.BLK.5.00MM 2P PCB TYPE 0 BOY BLUE
7,33₺
Vergiler Hariç: 6,10₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DG301R-5.0-02P-12-00AH
- SKU: DG301R-5.0-02P-12-00AH
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | PCB Klemensler |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DG301R |
| Cinsi | None |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Pin Aralığı | 5 mm |
| Tel Bağlantısı | Screw |
| Pin Sayısı | 2 Pins |
| Seviye Sayısı | 1 |
| Seviye Pozisyonları | 2 |
| Tel Girişi | 90 ° |
| Profil Yüksekliği | 7.6 mm |
| Akım | 15 A |
| Voltaj | 300 V |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 22 -14 AWG |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | 1.5 mm² |
| Gövde Materyali | PBT+UL94V-0 |
| Kelepçe Malzemesi | Stainless Steel |
| Pin Materyali | Brass+Tin Plated |
| Renk | Blue |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.