Yeni
TERM.BLK.5.00MM 2P PCB TYPE GRAY
15,41₺
Vergiler Hariç: 12,84₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DG211R-5.0-02P-11-00AH
- SKU: DG211R-5.0-02P-11-00AH
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | PCB Klemensler |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DG211R |
| Cinsi | None |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Pin Aralığı | 5 mm |
| Tel Bağlantısı | Screwless |
| Pin Sayısı | 2 Pins |
| Seviye Sayısı | 1 |
| Seviye Pozisyonları | 2 |
| Tel Girişi | 180 ° |
| Profil Yüksekliği | 12.5 mm |
| Akım | 8 A |
| Voltaj | 300 V |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 26 -16 AWG |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | 0.2 -1.5 mm² |
| Gövde Materyali | PA66+UL94V-0 |
| Kelepçe Malzemesi | Stainless Steel |
| Pin Materyali | Brass+Tin Plated |
| Renk | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.