Yeni
DC/DC CONVERTER 3--5.5V
810,50₺
Vergiler Hariç: 675,42₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PTH04070WAH
- SKU: PTH04070WAH
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP5 |
| Giriş Voltajı | 3-5.5 VDC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 0.9-3.6 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 3 A |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | N/A |
| İzolasyon | N/A |
| Verimlilik | 92 % |
| Uzunluk | 12.7 mm |
| Genişlik | 10.2 mm |
| Yükseklik | 7.9 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.