THYRISTOR DISC SINGLE 3420A 1800V CHASSIS
21.273,19₺
Vergiler Hariç: 17.727,66₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: B3420ZD180-U9900
- SKU: B3420ZD180-U9900
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Disk Tristörler |
| Üretici Firma | IXYS WESTCODE |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Thyristor Phase Control |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| İletim Akımı (ITav) | 3420 A |
| RMS İletim (ITrms) | 6780 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 55 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 1 A |
| Voltaj (VRRM) | 1800 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 3 V |
| İletim Düşümü | 1.25 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Trr | 30 us |
| Tq | 250 us |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.