Yeni
ANTENNA 433MHz SMA-M
65,94₺
Vergiler Hariç: 54,95₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SWE078(SW25132EB56)
- SKU: SWE078(SW25132EB56)
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | RF Antenler |
| Üretici Firma | SUNNYWAY RF |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Cinsi | SMA Male |
| Anten Tipi | Right Angle |
| Empedans | 50 Ohms |
| Frekans Aralığı | 433 MHz |
| Kazanç | 2.57 dBi |
| VSWR | 1.39 |
| Uygulamalar | N/A |
| Yükseklik | 47.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +65 °C |
| Özellikler | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.