Yeni
FERRITE BEAD 6A AXIAL
6,07₺
Vergiler Hariç: 5,06₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C4SRH3.5X5A/S-LF
- SKU: C4SRH3.5X5A/S-LF
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Bead Feritler |
| Üretici Firma | COILMASTER |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | C4S |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Axial |
| Empedans | 64 Ohms |
| Akım | 6 A |
| Tolerans | N/A |
| DC Direnci (DCR) | N/A |
| Çap | 3.65 mm |
| Uzunluk | 5.3 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Pin Aralığı | None |
| Uygulamalar | General Purpose |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.