CAP.EL.220uF 50V 10x10 105C 5000H AEC-Q200 SMT
12,97₺
Vergiler Hariç: 10,81₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CDL050M221G10PKKKV00A
- SKU: CDL050M221G10PKKKV00A
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | SUSCON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | CDL |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 220 uF |
| Voltaj Değeri | 50 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 670 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 5000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | 10 mm |
| Uzunluk | 10 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.