CAP.EL.470uF 10V 6.3x7.7 105C 2000H SMT
5,20₺
Vergiler Hariç: 4,33₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CDS010M471E7DPKKKV00R
- SKU: CDS010M471E7DPKKKV00R
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | SUSCON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | CDS |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 470 uF |
| Voltaj Değeri | 10 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 600 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 2000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 6.3 mm |
| Uzunluk | 7.7 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.