INDUCTOR POWER 100UH 3.28A ±20% 12X12X8MM SMD
16,56₺
Vergiler Hariç: 13,80₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CDRH127-101M
- SKU: CDRH127-101M
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | GALAXY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | CDRH |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Non Standard |
| İndüktans | 100 uH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±20 % |
| Akım Değeri | 3.28 A |
| Akım - Doygunluk (Isat) | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 170 m Ohms |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 12 mm |
| Genişlik | 12 mm |
| Yükseklik | 8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Teknoloji | N/A |
| Koruma / Ekranlama | Shielded |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.