Yeni
MOSFET DIS.2A 30V P-CH SSOT3 TRENCH SMT
10,92₺
Vergiler Hariç: 9,10₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FDN360P
- SKU: FDN360P
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SUPERSOT3 |
| Teknoloji | Power Trench |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 2 A |
| Voltaj | 30 V |
| Rds On | 63 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 500 mW |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |