THYRISTOR MOD.DUAL 280A 1600V
4.587,88₺
Vergiler Hariç: 3.823,24₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: WTMH280E16T
- SKU: WTMH280E16T
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Modül Tristörler |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Thyristor Standard SCRs |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | WeEnPACK-50mm |
| İletim Akımı (ITav) | 280 A |
| RMS İletim (ITrms) | 440 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 85 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 150 mA |
| Voltaj (VRRM) | 1600 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 2.5 V |
| İletim Düşümü | 1.55 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Trr | N/A |
| Tq | 150 us |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 125 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |