INDUCTOR POWER 10UH 4.3A 27M OHMS AEC-Q200
56,83₺
Vergiler Hariç: 47,36₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 7447714100
- SKU: 7447714100
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | WE-PD |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Non Standard |
| İndüktans | 10 uH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±20 % |
| Akım Değeri | 4.3 A |
| Akım - Doygunluk (Isat) | 5 A |
| DC Direnci (DCR) | 23 m Ohms |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 10 mm |
| Genişlik | 10 mm |
| Yükseklik | 5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Teknoloji | Power |
| Koruma / Ekranlama | Shielded |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.