BUZZER MAGNETIC WITH CIRCUIT 5V 2.7-KHZ THT
17,72₺
Vergiler Hariç: 14,77₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: YX-YT12075-YT05D
- SKU: YX-YT12075-YT05D
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Buzzerlar |
| Üretici Firma | YXDZ |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Teknoloji | Magnetic |
| Sürücü Devresi | With Circuit |
| Empedans | N/A |
| Giriş Tipi | DC |
| Voltaj Değeri | 5 V |
| Voltaj Aralığı | 4-8 V |
| Frekans | 2.7 kHz |
| Ses Basınç Seviyesi | 85 dB @ 10cm |
| Besleme Akımı | 30 mA |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Aralığı | 7.6 mm |
| Seriler | YT |
| Çap | 12 mm |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 7.5 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.