Hakkımızda

Görevlerimiz & Hedeflerimiz

Uraz Elektronik San.ve Dış Tic. Ltd. Şti, PCB ve PCBA çözümleri, IC'ler, aktif ve pasif komponentler vb. ürünler sağlayarak tüm işletmelere hizmet etmeye çalışan konusunda iddialı ve benzersiz donanıma sahip bir firmadır.

Vizyonumuz, büyümeyi artırmayı, riski azaltmayı ve finansal performansımızı iyileştirmeyi amaçlayan üç stratejik önceliğe odaklanıyor. Bu öncelikler; dengeli bir küresel ticaret geliştirmek, daha fazla ürün sunmak ve hizmet sunumunu basitleştirmek.

Uraz Elektronik’in misyonu, müşterilerine kaliteli ürün sunmak, hızlı ve zamanında teslimat sağlamak ve tüm müşterilerine mükemmel müşteri hizmeti sunarak, elektronik üreticilerinin ilk tercihi olan bağımsız bir distribütör olmaktır. Uraz, bir yandan misyonunu yerine getirmek için yüksek etik, yönetim ve hesap verebilirlik standartlarını benimseyerek yeni tedarikçi ilişkileri kurmakta ve müşterileri için en geniş ürün yelpazesini sunmak olan yeteneğini geliştirmektedir. Uraz, tüm elektronik üreticilerine yüksek performans gösteren, saygın ve motive edici bir ortak olmayı hedeflemektedir.

Kalite

Yüksek kalite, müşteri memnuniyeti ve bu kapsamda en kaliteli ürün bileşenlerini sunmayı taahhüt ediyoruz.

Tarihimiz

Elektronik komponent endüstrisinde 1993 yılından bugüne kadar çalışmış olan Abdullah ÖZDEMİR, ürün kalitesinin veya müşteri memnuniyetinin önemini fark etmiştir. Böylece, 2016 yılında bağımsız bir tedarikçinin müşteri odaklı tedarikçi olduğuna dikkat çeken Özdemir, vizyonu ile önce müşterilerin ihtiyaçlarına odaklanarak kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir şirket kurmuştur. Özdemir, Uraz Elektronik’in ürün yelpazesini genişletmeyi ve yüzlerce ürünü dünya genelindeki firmalardan tedarik ederek müşterilerine sunmaya adamıştır.

Bugün Uraz, geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine saat farkı gözetmeksizin en iyi hizmeti sunmaktadır.

Uraz, müşterilerinin talepleri ile sınırlı kalmayıp yeni ve farklı ürün araştırması yaparak, yeni ürünleri sektöre kazandırmaya ve müşterilerinin hizmetine sunmaya devam etmektedir.