IGBT DIS.SINGLE 80A 650V TO247 - FGH40T65SHDF
74,82₺
Vergiler Hariç: 62,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FGH40T65SHDF
- SKU: FGH40T65SHDF
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete IGBTler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Teknoloji | Trench Field Stop |
| Diyot | With Diode |
| Akım (Ic) (25°C) | 80 A |
| Akım (Ic) | 40 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 100 °C |
| Voltaj | 650 V |
| VCE Sat | 1.45 V |
| Güç Tüketimi | 268 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 175 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
| Ek Dokümantasyon | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.