IGBT DIS.DIODE SINGLE 170A 600V GENX3 TO264 - IXXK100N60C3H1
550,17₺
Vergiler Hariç: 458,47₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXXK100N60C3H1
- SKU: IXXK100N60C3H1
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete IGBTler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO264 |
| Teknoloji | GENX3 |
| Diyot | With Diode |
| Akım (Ic) (25°C) | 170 A |
| Akım (Ic) | 100 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 90 °C |
| Voltaj | 600 V |
| VCE Sat | 1.68 V |
| Güç Tüketimi | 695 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
| Ek Dokümantasyon | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.